Atribuită Cumpărare directă

bec led 9w 6400k

Număr anunț
DA26875557
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE (CUI 29127380)
Furnizor / câștigător
REDJET 2005 SRL (CUI 37278953)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,60 RON
Valoare atribuită
201,60 RON
Data publicării
22.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,60 RON

din 201,60 RON estimat