Atribuită
Cumpărare directă
REZERVA MOP BUMBAC 250G BUC 100 2,80 LAVETE UNIVERSALE ABSORBANTE 32X35 3BUC/SET SET 100 1,30 SACI ASPIRATOR KARCHER NT 27/1 ME ADVANCE 5UB/CSET SET 4 50,00 LAVETE COLORATE BUMBAC 100%, 35X65CM (-+5CM) , DENSITATE 200G (+-10%), LAVETE SNURUITE PE MARGINE, CAPACITATE MARE DE ABSORBTIE BUC 100 1,00 MANUSI MENAJ HDPE PLASTIC 100BUC/SET CUT 20 4,00 BURETE VASE CU CANELURA SI ABRAZIV, 2BUC/SET, 8,5X6,5X4CM BUC 100 0,30 SPRAY MOBILA PRONTO 300ML; CONTINE <5% SURFACTANTI NEIONICI, PARFUM, LINALOOL, METHYLISOTHALIZONE FL 48 9,30 SOLUTIE PARFUMATA PENTRU CURATAREA OGLINZIILOR PE BAZA DE ALCOOL 5-15%, TENSIOACTIVI ANIONICI <5%, 750ML CU PULVERIZATOR FL 50 2,60 FARAS ERGONOMIC CU COADA VERTICLA 90CM PVC BUC 30 5,00 SACI MENAJ 35L 50X60CM HDPE SI LDPE, EXTRAREZISTENTI (7KG) NEGRI 50BUC/SET ROLE 100 2,10 SACI MENAJ 60L 60X70CM HDPE SI LDPE, EXTRAREZISTENTI (18KG) NEGRI 12BUC/SET CU SNUR ROLE 70 5,30 SACI MENAJ 120L 70X110CM LDPE, EXTRAREZISTENTI (30KG) CU URECHI 10BUC/SET ROLE 100 2,30 ALCOOL SANITAR 70%, PH 7,5, AVIZ BIOCID M.SANATATII FL 100 4,00 APARAT + REZERVA AIRWICK 250ML SET 30 18,00 PROSOP HARTIE MINIBOOK 2 STRATURI, 60ML, 100% CELULOZA, DIAMETRU EXTERIOR 14CM, DIAMETRU INTERIOR 5CM, ALB ROLE 100 8,30 HARTIE IGIENICA 100% CELULOZA, ALBA, GOFRATA, 3 STRATURI, ~17M/ROLA, DENSITATE ~18G/MP ROLE 500 0,50 GEL PENTRU DESFUNDAREA TEVILOR DIZOLVA DEPUNERI DE CALCAR, PE BAZA DE HIDROXID DE SODIU, AMBALAT LA 1L BID 24 9,50
- Număr anunț
- DA26875580
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.605,40 RON
- Valoare atribuită
- 4.605,40 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.