Atribuită
Cumpărare directă
10 2017061 RADIATOR OTEL C22 600X400 PURMO BUC 3,00 160,50 404,62 76,88 20 2001609 NIPLU 582 1/2’’MM(520) BUC 17,00 3,63 51,86 9,85 30 2001502 COT 753L 16X1/2M BUC 4,00 10,02 33,68 6,40 40 2001596 COT 92 1/2’’ MF BUC 17,00 10,38 148,29 28,17 50 2001638 REDUCTIE A591 1/2-3/8 FF BUC 6,00 3,69 18,61 3,53 60 2001616 REDUCTIE A581 1/2-3/8 MF BUC 6,00 2,78 14,02 2,66 70 2001436 TEAVA PEXAL 16X2 APE M 26,00 3,40 74,29 14,11 80 3003801 RACORD RAPID QA 3/8 BUC 4,00 29,13 97,92 18,60 90 2021897 PRELUNGITOR 1/2 ALAMA CROMAT 40MM S6000 BUC 4,00 7,93 26,66 5,06 100 2001517 RACORD 703L 16X16 BUC 2,00 12,39 20,82 3,96 110 2001508 COT 751L 16X16 BUC 11,00 14,99 138,56 26,33 120 2001519 RACORD 702L 16X1/2F BUC 10,00 7,70 64,71 12,29 130 2000285 OBO MULTI QUICK 1 2153106 1/2 BUC 20,00 0,44 7,39 1,41 140 2020490 SNUR FILETE LOCTITE 55/160M BUC 1,00 41,76 35,09 6,67 150 2013183 ROBINET COLTAR CU CAP CERAMIC 1/2-1/2 BUC 4,00 22,29 74,92 14,24 160 2013444 RACORD MONOCOMANDA PVC L50 BUC 2,00 7,46 12,54 2,38 170 2001520 RACORD 701L 16X1/2M BUC 4,00 7,43 24,97 4,75 180 3001233 RACORD RAPID QI 1/2 BUC 2,00 26,18 44,00 8,36 190 2007265 ROBINET TUR RADIATOR 1/2 803 BUC 2,00 13,93 23,41 4,45 200 2016732 ROBINET SFERA FLUTURE DN15(1/2) PN25 MM BUC 16,00 20,44 274,82 52,22 210 2023105 POMPA SUBM PANZER INOX APE MURDARE 900W BUC 1,00 269,00 226,05 42,95 220 1024541 DISC DEBITARE METAL SEDA 125X1 BUC 10,00 3,01 25,29 4,81 230 1031836 DIBLU / SURUB FMXP 6X33 BUC 30,00 0,39 9,83 1,87 Pagina 2 6600100603300 240
- Număr anunț
- DA26863771
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.758,39 RON
- Valoare atribuită
- 2.758,39 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.