Atribuită Cumpărare directă

FAB TEXTMARKER 4 BUC PGN CUTIE ARHIVARE/20 CM BLC YELLOW H COP A4/80GR CUT RTC FOLIE LAM A4/75MCR/100 BU RTC SET 50 PIXURI/ALBASTRU DON TUS PT STAMPILA 30ML/ALBS PEL TUS STAMPILE/DIV CUL/28 M ARH SFOARA CANEPA 100G BIC CREI.GRAFIT HB/655/SET12 SCH PIX K15/0,7 MM

Număr anunț
DA26839525
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit "Floarea Soarelui (CUI 17104863)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.254,24 RON
Valoare atribuită
1.254,24 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.254,24 RON

din 1.254,24 RON estimat