Atribuită Cumpărare directă

Dermofarm Dezinfectant Maini 5000 ml la Complexul Servicii Comunitare Campulung. Adresa: Complexul Servicii Comunitare Campulung, localitatea Campilung, , Str.M. Basarab, nr. 119, Jud. Arges. Persoana de contact - Matei Iustinian- sef complex. Telefon 0731221332. Factura va fi transmisa pe email: iustinian_matei63@yahoo.com

Număr anunț
DA26853201
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,60 RON
Valoare atribuită
282,60 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,60 RON

din 282,60 RON estimat