Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste achizitionarea unui nr de 2 seturi ESARFE PRIMAR ce trebuie sa indeplineasca prevederile HG nr.62/10.02.1992 cu modificarile ulterioare (sa fie confectionata din matase, va avea o lungime de 1.90m si o latime de 15cm, astfel incat fiecare culoare sa aiba acceasi latime,si se va termina, la unul din capete cu un ciucure avand culorile drapelului national.Sistemul de inchidere a esarfei trebuie sa permita purtarea si asezarea ei in mod corespunzator).Tel contact 0722236355
- Număr anunț
- DA26835389
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 18422000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191,26 RON
- Valoare atribuită
- 191,26 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.