Atribuită
Cumpărare directă
Spray mobila antistatic cu ceara 300ml Lavete umede 5 buc/set, dimensiune 15x18 cm Lavete uscate din microfibra, 40x40, viu colorate cu posibilitate de spalare pana la 30 grade Perie radacina cu peri tari din plastic si baza de lemn Solutie curatat parchet cu ceara 1L Faras din plastic cu coada lunga Pastile cloramina 200 buc/cutie
- Număr anunț
- DA26850266
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.949,65 RON
- Valoare atribuită
- 5.949,65 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.