Atribuită Cumpărare directă

PIPET, TRANSFER IN BAGS OF 20 GRADUATED TO 1 ML/PENICILLIN-STREPTOMYCIN SOLUTION, 100 ML/SIGMACOTE, 100ML/EDTA MOLECULAR BIOLOGY REAGENT*DISODIUM DIHYDRATE, 500G/Rat/Mouse Insulin ELISA. VA SOLICITAM CA PRODUSUL :Rat/Mouse Insulin ELISA, SA AIBE VALABILITATE PE INTREG PARCURSUL ANULUI 2021 IN VEDEREA DERULARI PROIECTULUI.

Număr anunț
DA26847224
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
38437100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.161,63 RON
Valoare atribuită
5.161,63 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.161,63 RON

din 5.161,63 RON estimat