Atribuită
Cumpărare directă
Masina de gaurit/ frezat cu gat lung 100mm, motor curent continuu 5000-20000 rpm, turatie variabila, carcasa din fibra de sticla ranforsata cu poliamida, gat aluminiu cu lungime de 100mm, diametrul 20mm, lungime 300 mm, greutate 630g, include pensete din otel cu diametre de 1,0-1,5-2,0-2,4-3,0 si 3,2 mm, cod 28485
- Număr anunț
- DA26864717
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
- Furnizor / câștigător
- SMART TRADE SRL (CUI 18494225)
- Cod CPV
- 42622000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400,05 RON
- Valoare atribuită
- 400,05 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.