Atribuită Cumpărare directă

CU 1829 FILTRU POLEN W 7032 FILTRU ULEI PU 9011 Z KIT FILTRU COMBUSTIBIL C 27 030 FILTRU AER EVO FULLTECH FE 5W30 5L 215/65R16 ANVELOPE NOKIAN IARNA

Număr anunț
DA26839921
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA TELEORMAN (CUI 4567980)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI 24195562)
Cod CPV
34330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.779,99 RON
Valoare atribuită
1.779,99 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.779,99 RON

din 1.779,99 RON estimat