Atribuită
Cumpărare directă
Continut: - alcool sanitar 200 ml - 1 flacon - alcool iodat 200 ml – 1 flacon - rivanol solutie 1% 200 ml – 1 flacon - perogen – 1 buc - fesi tifon 5 cm x 4 m – 5 buc - fesi tifon 10 cm x 5 m – 3 buc - leucoplast 2,5 cm x 5 m – 1 rola - leucoplast 5 cm x 5 m – 1 rola - plasture 6 cm x 10 cm – 5 buc - vata hidrofila sterila 50 grame - 2 pachete - compresa sterile 10 cm x 8 cm x 25 buc – 10 pachete - pansamente cu rivanol 6 cm x 10 cm – 5 buc - foarfece vârf bont – 1 buc - pipe Guedel marimea nr. 4 - 1 buc - pipe Guedel marimea nr. 10 - 1 buc - deschizator de gura din material plastic – 1 buc - garou elastic 50 cm – 1 buc - atele din material plastic - 2 buc - bandaj triunghiular 96 cm lungime – 2 buc - manusi de examinare – 4 perechi - ace siguranta – 12 buc - pahar de unica folosinta - 5 buc - dispozitiv de respiratie gura la gura – 1 buc - batiste de hartie cu solutie dezinfectanta – 10 buc - pansament individual 2,5 cm x 7,2 m – 10 buc - folie de supravietuire termoizolanta – 1 buc - brosura cu instructiuni de prim ajutor conform normelor Comisiei Europene de Resucitare – 1 buc
- Număr anunț
- DA26861853
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Centrala Universitara Carol I (CUI 5042660)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33141620-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.