Atribuită Cumpărare directă

Detergent igienizant pentru suprafete Ponslim 5litri,Laveta microfibra sticla Oti 1buc,Detergent lemn parchet Fabi 5litri,Detergent anticalcar ASEVI 5 litri,Detergent lichid geamuri si suprafete Sano 4litriRezerva mop plat Vileda UltraMax,

Număr anunț
DA26862864
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RISCA (CUI 16093812)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.284,50 RON
Valoare atribuită
1.284,50 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.284,50 RON

din 1.284,50 RON estimat