Atribuită Cumpărare directă

RCA REMORCA BC80MUZ, 12 luni, cu incepere valabilitate din 16 decembrie 2020

Număr anunț
DA26868479
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
Furnizor / câștigător
ENERGO BROKER-BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 16008000)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 60 RON estimat