Atribuită Cumpărare directă

Transport elevi 1. Autocar 50 locuri pe ruta: Jucu de Mijloc-Jucu Herghelie-Duvana-Jucu de Sus (Molitura)-Școală și retur 3 zile (2,3,4) 2. Microbuz 22 locuri pe ruta : Vișea-Gadalin-Școală-retur 3 zile (2,3,4)

Număr anunț
DA26840796
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,GEORGE BARITIU" JUCU DE SUS (CUI 18001343)
Furnizor / câștigător
PRODAN TOUR SRL (CUI 17738933)
Cod CPV
60172000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat