Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT DEZINFECTANT PARDOSELI FABI 5L MOV, CONTINE: APA, SUBSTANTE TENSIOACTIVE NONIONICE 5-15%, CLORURA DE BENZALCONIU, CONSERVANT, PARFUM, COLORANTI, DENSITATE: 1,06; PH: 6-8 BID 30 16,00 DETARTRANT GEL CONCENTRAT PROFESIONAL PH 1-3, ACID FOSFORIC >20%, TENSIOACTIVI NONIONICI <5%, INALBITO DE COROZIUNE, HEXYL CINNAMIC, AMBALAT LA 5L EXPERTTO BID 30 17,00 DETERGET AUTOMAT GRANULAT, UNIVERSAL, AMBALAT LA PUNGA DE 3KG KG 60 5,00 DETERGENT LICHID SANO SPARK 1L CONTINE: dodecilbenzen sulfonate de sodiu <5%, diethanolamide acid gras de cocos <5%, alchil de sodiu (C10-16) sulfat etoxi, 15-30% agenți tensioactivi anionici, 15-15% agenți tensioactivi nonionici, ingrediente pentru protejarea pielii, are pH neutru L 36 7,80 DEZINFECTANT PE BAZA DE CLOR DOMESTOS 750ML e hipoclorit de sodium, solutio 95%Cl active, >=3 - <5 rapid biodegradabil; Cocamine Oxide >=1 - <2; Sodium hydroxide >=0.3 - <1. Amestecuri de hipoclorit de sodiu clasificate Acvatic Acut Categoria 1 (H400) conţinând mai puţin de 5% clor active; pH : 13; Densitate : 1 - 1.1 g/cm3 BUC 70 5,70 detergent lichid pentru lemn/mobilă și parchet; curăță, lustruiește, protejează podelele din lemn natural și suprafețele delicate; Conține: 5-15% agenți tensioactivi anionici și nonionici, 0,05 % Geraniol, mai puțin de 5% butil glicol. Parfum; Concentraţie 2-butoxietanol <5%, Alchileter sulfat de sodiu <10%, pH (soluţie de apă distilată de 1 %, 25oC): 6,5±0,3 BIDON 2L SANO BID 40 15,00 "clor, produs destinat pentru dezinfectarea
- Număr anunț
- DA26875583
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.771,80 RON
- Valoare atribuită
- 6.771,80 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.