Atribuită Cumpărare directă

Dulapurile pentru depozitarea substan?elor chimice fac parte din echipamentul standard al oricarui laborator, asigurând condi?iile de securizare a substan?elor cu grad sporit de periculozitate. Dimensiuni: 800x500xH186 Caracteristici tehnice: • Structura din o?el, vopsita in camp electrostatic, tratata in prealabil cu fosfa?i, pentru rezisten?a sporita la reactivi. • 2 u?i pline, prevazute cu yala. • flan?a de diametrul de 150mm pentru conectarea la un sistem de aerisire. • 4 poli?e consolidate, reglabile pe înal?ime

Număr anunț
DA26876288
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39173000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.792 RON
Valoare atribuită
2.792 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.792 RON

din 2.792 RON estimat