Atribuită
Cumpărare directă
Verificare tehnica periodica pt 5 centrale termice solicitata de CTPTF Rosiorii de Vede -str Republicii bl.412,parter, ap 2 -str Republicii bl.412, etaj 2 ap.7 -str Aleea Parc Nord bl.A1 ap.9 etaj 2 -str Aleea CFR,parter bl.T3 ap.48 -str Alee CFR,et IV,bl.B4, ap.17
- Număr anunț
- DA26877801
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
- Furnizor / câștigător
- BURSUMAC IMPEX SRL (CUI 8691890)
- Cod CPV
- 71630000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.