Atribuită
Cumpărare directă
1 buc x Proiector BENQ MW535, DLP, WXGA, 1280 x 800, 3600 lm, 15.000:1, Native 16:10, (5 aspect ratio selectable), SmartEco 15.000 hours, speaker 2W, D-sub, S-Video in, RCA, HDMI, USB Type Mini B, audio in/ out, RS232, IR Receiver, dimensiuni 332.4 x 241.3 x 99 mm, 2.41 kg, telecomanda cu baterii incluse, cablu VGA inclus, culoare alb Cod produs:9H.JJX77.33E pret:1658.50 ron fara tva 2 buc x Cartus toner original HP CF259A, 3.000 pag. pret: 406.00 ron fara tva/buc 1 buc x Cartus toner original HP CF259X, 10.000 pag, pret:875.26 ron fara tva 2 buc x Cartus toner comaptibil Samsung MLT-D111L pret:40.00 ron fara tva/buc 2 buc X Adaptor HDMI la VGA T-M 0.15m, Gembird A-HDMI-VGA-04, pret: 33.00 ron fara tva/ buc 2 buc x HUB extern TP-LINK, porturi USB: USB 3.0 x 4, conectare prin USB 3.0, cablu, negru „UH400”, pret :48.00 ron fara tva/buc 2 buc x Mouse Genius wireless, optic, NX-7015, pret: 32.00 ron fara tva/ buc 1 buc x Camera videoconferinta Logitech BCC950, Full HD, WebCam ConferenceCam - Business, pret: 1050.00 ron fara tva 1 buc x Camera Web Logitech C922 Pro Stream, Cod produs:960-001088 pret:701.68 ron fara tva 1 buc x Flipchart magnetic mobil pe role 70x100 pret:350.00 ron fara TVA 3 buc x Hard disk extern Seagate Basic 2TB USB 3.0 2.5 inch Black Cod produs: STJL2000400, pret: 256.30 ron fara tva/buc 1 buc xDVD Writer extern LG GP57EB40, Slim, 8x, USB 2.0, Negru, Retail Cod produs: GP57EB40, pret:104.00 ron fara tva
- Număr anunț
- DA26853129
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30236000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.626,34 RON
- Valoare atribuită
- 6.626,34 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.