Atribuită Cumpărare directă

11166631 - RADIATOR CU ULEI 13 ELEMENTI 2500 W 1 BUC X 234.45 RON

Număr anunț
DA26862528
Autoritate contractantă
Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
39715240-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,45 RON
Valoare atribuită
234,45 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,45 RON

din 234,45 RON estimat