Atribuită Cumpărare directă

Adrenostazin 1.5mg sol.inj. 5 fi. x 5ml APP Termen de valabilitate cel putin 1 an de la data livrarii

Număr anunț
DA26853385
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,20 RON
Valoare atribuită
579,20 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,20 RON

din 579,20 RON estimat