Atribuită Cumpărare directă

H.IGIENIC.STR.2 BUC -2, H. IGIENICA 3STR.24ROL BUC- 3, DET. CONCENTRAT UNIV.PARDOSELI 1000M BUC- 1, SAPUN TRIM PRIMAV.SAP.L. 4L - 9 BID, SACI MEN.NEGR.60L BU- 10 ROLE, ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 13P .PROS.PLIAT V 1ST BU 50 ROLA PROFESIONALA 100M 2S BU 18ROLE, M.B.DISPENSER PROSOP Z BU 1 DOMESTOS PINE 1L RE 1

Număr anunț
DA26865101
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ARDEOANI (CUI 29191065)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.485,58 RON
Valoare atribuită
1.485,58 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.485,58 RON

din 1.485,58 RON estimat