Atribuită Cumpărare directă

ROMDIST CUT.BICOM.ECO.100 BU 2 1 ROMDIST.BOL.SUP.EPS25BU60 PG 6 1 FINO PG.ALIM 3L 250BUC BU 1 1 FINO PUNGI ALIM.3L 500BUC BU 1 1 OTI SAC.BIODEG.IMPR.36X40 BU 6 50 ROMDIST.CAP.BOL.SUP.EPS25 PG

Număr anunț
DA26965968
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,72 RON
Valoare atribuită
273,72 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,72 RON

din 273,72 RON estimat