Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici: -material bilaminar: netesut si polietilena -material SMS -bariera microbiana -strat absorbant pentru fluide -blisterul pelabil ce contine un camp operator steril, se deschide in partea superioara a acestuia, unde se afla inscriptionat semnul distinctiv Datorita modului special de pliere a campului operator, acesta se poate intinde usor si rapid. In functie de natura interventiei chirurgicale, se poate alege dimensiunea optima a campului operator ce urmeaza a fi utilizat. Campul operator se aplica pe zona de interventie, cu stratul din netesut in exterior, ceea ce asigura o buna absorbtie a fluidelor. Produsul este de unica folosinta. Componentele setului isi pastreaza sterilitatea, atata timp cat ambalajul nu a fost deschis sau deteriorate

Număr anunț
DA27027548
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
39518200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.560 RON
Valoare atribuită
4.560 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.560 RON

din 4.560 RON estimat