Atribuită
Cumpărare directă
Sistem Lenovo V530s-07ICB Machine Type 10TX Processor Intel Core i5-8400 (6C / 6T, 2.8 / 4.0GHz, 9MB) Chipset Intel B360 Graphics Integrated Intel UHD Graphics 630 Memory 1x 4GB UDIMM DDR4-2666, upgradable to 8GB, Storage 1TB HDD 7200rpm 3.5" Sata 3, Optical 9.0mm DVD±RW Speakers 1.5W Card Reader 7-in-1 Card Reader Ethernet Integrated 100/1000M,Two USB 3.1 Gen 2, two USB 3.1 Gen 1, microphone (3.5mm), combo audio / microphone jack (3.5mm), Two USB 3.1 Gen1, two USB 2.0, one serial, ethernet (RJ-45), one VGA, one DisplayPort, one HDMI Case Color Black Keyboard USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) Mouse USB Calliope Mouse, Black Power Supply 180W 85% Operating System Windows 10 Pro 64, Romanian / English Bundled Software None Base Warranty 1-year, Depot, Licenta retail Microsoft Office 2019 Home and Business English Medialess P6,1X Monitor Lenovo 21.5 Tn antiglare,200 cd/m 600:1, ungih vizibilitate 90H, 65V,75MHZ Fhd,hdmi, Vga 5ms, Garantie 1 an,1 x UPS NJOY Keen 1000, 1000 VA/600W, Line-interactive, 230VAC, 50/60HZ autodetect, transfer bateria/AC 4ms,4 Prize Schuko cu Protectie, Repornire Automata, Reglaj Automat al Tensiunii, conform ofertei
- Număr anunț
- DA27030861
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI 23886284)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.589 RON
- Valoare atribuită
- 3.589 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.