Atribuită Cumpărare directă

Editare si tiparire carte tiraj 300 exemplare, Carte format A4, 250 pag., din care 50 pag. color, hârtie interior 80g, coperta policromie cartonată, plastifiată mat.

Număr anunț
DA27031068
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
Furnizor / câștigător
EDITURA RAFET SRL (CUI 15879154)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat