Atribuită Cumpărare directă

Oferta casco ; Autoutilitara Ford Transit Nr inmatr: PH 18 KYP Nr identif : WF07XXWPG7JR84121 1499 CMC, 74 KW, 2380 KG , 5 LOCURI Suma asig: 60.895 ron Prima asig anuala 1901,10 ron Modalitate plata : integral Valabilitate 12 luni de la 24.12.2020- 23.12.2021 Oferta rca : Autoutilitara Ford Transit Nr inmatr: PH 18 KYP Nr identif : WF07XXWPG7JR84121 1499 CMC, 74 KW, 2380 KG , 5 LOCURI Valabilitate 12 luni din 20.12.2020 – 19.12.2021 Prima de asigurare fara DD – 1465,70 ron Total = 3366,80 ron

Număr anunț
DA27030856
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.366,80 RON
Valoare atribuită
3.366,80 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.366,80 RON

din 3.366,80 RON estimat