Atribuită Cumpărare directă

Pungi Autosigilante Sterilizare 90x250mm, indicator Autoclav/EO; Pungi Autosigilante Sterilizare 250x400mm, indicator Autoclav/EO; Pungi Autosigilante Sterilizare 300x400mm, indicator Autoclav/EO; Pungi sterilizare fara volum - autoadezive, indicatori abur si etilen-oxid, 140mmx400mm; Pungi sterilizare fara volum - autoadezive, indicatori abur si etilen-oxid, 190mmx340mm. - CF. COM - SPITAL

Număr anunț
DA27031286
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.216 RON
Valoare atribuită
3.216 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.216 RON

din 3.216 RON estimat