Atribuită
Cumpărare directă
1 Ajax praf double bleach 450g buc 40 2 Ariel automat 4kg MS buc 5 3 Odorizant WC Bref gel 360ml cut 30 4 Clin geam spray multishine buc 50 5 Cloret universal 1l buc 60 6 Dero automat 10Kg Ozon Briza marii buc 5 7 Domestos 750ml fresh pine buc 50 8 Hartie igienica Familia 3str 8 role set 15 9 Mop bumbac 250g buc 70 10 Galeata ovala cu storcator 13l Zorex buc 10 11 Coada lemn filetata 1m buc 10 12 Mr. Proper universal 1l buc 60 13 Pur 750ml Hand&nails buc 24
- Număr anunț
- DA26924619
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.417,09 RON
- Valoare atribuită
- 2.417,09 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.