Atribuită Cumpărare directă

Flacon 750 ml, Solutie Crema universala de curatat pentru suprafete dure. Abraziv Indeparteaza grasimea si murdaria. Crema de curatat pentru suprafete dure.

Număr anunț
DA26892342
Autoritate contractantă
Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39831210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.036 RON
Valoare atribuită
1.036 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.036 RON

din 1.036 RON estimat