Atribuită Cumpărare directă

SPOT 1 X 10.92 BEC CU LED E 14 7 X 10.92 PRELUNGITOR 6 P 2 X 21.00 PRELUNGITOR 4 P 3 X 15.12 CABLU ELECTRIC 3 X 2,5 ML 50 X 3.95 TUB NEON 18 W 25 X 4.62 TUB NEON 36 W 25 X 5.04 BEC E 14 8W 15 X 19.33 TUB SILICON 2 X 13.87 BANDA IZOLER 4 X 2,52 CAPAC DOZA 2 X 1.68 DROSER ELECTRONIC 1 X 12.61

Număr anunț
DA26966133
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
31500000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,46 RON
Valoare atribuită
957,46 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,46 RON

din 957,46 RON estimat