Atribuită
Cumpărare directă
DISNEY. PISICILE ARISTOCRATE - 24 buc. MY LITTLE PONY. Atelierul de moda. Peste 100 de autocolante! - 24 buc. DISNEY. WALL-E- 29 buc. AUTOCOLANTE REPOZITIONABILE. PETER PAN - 29 buc. HANSEL SI GRETEL. Prima mea lectura. Nivelul 1 (cu pictograme) - 29 buc. DISNEY. ZOOTROPOLIS. NE JUCAM CU JUDY SI NICK - 29 buc. MOTANUL INCALTAT. Poveste cu pictograme. Nivelul 1 - 45 buc. STAR WARS. Urmarire prin univers. Carte de activitati - 45 buc. DIN LUMEA CELOR CARE NU CUVANTA. Emil Garleanu - 18 buc. ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Inceputurile istoriei noastre. Lectura si activitati. Magda Stan - 18 buc. ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Comori ale istoriei. Lectura si activitati. Magda Stan - 22 buc. OLIVER TWIST. Charles Dickens - 22 buc. PRINTUL FERICIT. Oscar Wilde - 41 buc. URZEALA TRONURILOR. Ghicitori, enigme si probleme de perspicacitate. Vol. 1 - 100 buc. O CALATORIE SPRE CENTRUL PAMANTULUI. Jules Verne - 59 buc. MARELE GATSBY. F. Scott Fitzgerald. Carte pentru toti. Vol 131. reeditare - 28 buc. POVESTIRI DIN PETERSBURG. N.V. Gogol. Carte pentru toti. Vol. 115. reeditare - 4 buc
- Număr anunț
- DA26966248
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ION BORCEA RACOVA (CUI 29164168)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.152,03 RON
- Valoare atribuită
- 9.152,03 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.