Atribuită
Cumpărare directă
.Servicii de supervizare lucrari de catre diriginti de santier pentru obiectivul de investitii ,,REABILITARE TERMICA CLADIRE STR.V.ALECSANDRI, NR.52-SEDIUL DIRECTIEI DE ASISTENTA SOCIALA DIN MUNICIPIUL MOINESTI”pentru următoarele domenii/subdomenii: construcții civile, industriale și agricole, categoria de importanță C; instalatii aferente constructiilor- instalații electrice; instalatii aferente constructiilor- instalații sanitare și termoventilații, instalatii aferente constructiilor-instalatii gaze naturale si retele electrice. Se vor respecta prevederile caietului de sarcini atasat. Pentru încheierea contractului vor fi prezentate copii ale autorizațiilor valabile pentru domeniile solicitate și contractele încheiate cu subcontractanții , copie CUI. Garantia de buna executie:10% din valoarea contractului fara TVA.
- Număr anunț
- DA26929124
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- GĂMAN V. FLORIN-CRISTIAN (CUI 25581251)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.000 RON
- Valoare atribuită
- 61.000 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.