Atribuită Cumpărare directă

erificare tehnica a instalatiei revizie interioara (RI) pentru recipient stabil, cisterna, container sau butoi sub presiune, avand capacitatea (V) mai mare de 1500 de litri si mai mic sau egal de 50.000 de litri, pozitia 3 litera c coloana 2, conform HG 34/2012, modificata prin HG 621/21.08.2019 Verificare tehnica a instalatiei incercare de presiune hidrostatica (IP) pentru recipient stabil,cisterna,container sau butoi sub presiune avand capacitatea (V)mai mare de 1500 de litri si mai mic sau egal de 50.000 de litri, pozitia 3 litera c coloana 3, conform HG 34/2012, modificata prin HG 621/21.08.2019

Număr anunț
DA26905245
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.748 RON
Valoare atribuită
1.748 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.748 RON

din 1.748 RON estimat