Atribuită
Cumpărare directă
Abonamente presă C.J.Dolj, I.S.U. Oltenia si C.M.Z. Dolj,pentru anul 2021- conform descrierii din caietul de sarcini. Cantitatea este prevazuta in anexa la caietul de sarcini. Pentru a putea finaliza achizitia va solicitam sa ne transmiteti pe e-mail :cjdoljachizitii@yahoo.com, o descriere -tehnica a produselor pe care le veti oferta si o copie a cerificataului ONRC- actualizat si valabil la data ofertarii.Totodata, va solicitam propunerea financiara totala, pentru toate produsele ofertate si serviciile conexe furnizarii. Pretul propus de autoritatea contractanta pentru toate abonamentele solicitate prin caietul de sarcini si contravaloare serviciilor de transport, taxa distributie, cost ambalaj pentru distribuire este pretul estimat din caietul de sarcini.Produsele trebuie sa respecte cerintele tehnice din caietul de sarcini.
- Număr anunț
- DA26961644
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- NEW MEDIA POINT SRL (CUI 33513606)
- Cod CPV
- 22200000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.870 RON
- Valoare atribuită
- 46.870 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.