Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile constau in: - Verificare si pregatire instalatii pentru montaj – 283 buc.; - Montaj figurine 2d conform specificatii beneficiar – contin accesorii montaj manopera utilaj- 251 buc.; - Montaj figurine 3d conform specificatii beneficiar – contin accesorii montaj manopera utilaj 2 buc.; - Montaj turturi iluminat festiv conform specificatii beneficiar – contin accesorii montaj manopera utilaj- 20 buc.; - Montaj perdea iluminat festiv conform specificatii beneficiar – contin accesorii montaj manopera utilaj- 10 buc.; - Aprindere iluminat festiv – 283 buc.; - Demontare figurine 2d conform specificatii beneficiar – contin accesorii montaj manopera utilaj- 251 buc.; - Demontare figurine 3d conform specificatii beneficiar – contin accesorii montaj manopera utilaj 2 buc.; - Demontare turturi iluminat festiv conform specificatii beneficiar – contin accesorii montaj manopera utilaj- 20 buc.; - Demontare perdea iluminat festiv conform specificatii beneficiar – contin accesorii montaj manopera utilaj- 10 buc.;
- Număr anunț
- DA26935255
- Autoritate contractantă
- COMUNA 1 DECEMBRIE (CUI 4505588)
- Furnizor / câștigător
- POWER ENERGY SUD SRL (CUI 34334480)
- Cod CPV
- 31522000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.792,13 RON
- Valoare atribuită
- 96.792,13 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.