Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Pliant A4, 4+4 culori, 150 g, 2 bigrui - 50 buc Brosura A5, 8 pagini inclusiv coperta, 4+4 culori, 130g, capsare - 50 buc Afis A3, 130g, 4+0 culori- 5 buc Pix metalic personalizat 2 pozitii, prin gravura - 50 buc Mapa prezentare, format finit 220*310 mm, gartie 300g, laminat lucios,cu buzunar aplic, 4+0 culori- 50 buc
- Număr anunț
- DA26899959
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
- Furnizor / câștigător
- ROBUST ADVERTISING S.R.L. (CUI 43134537)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.295 RON
- Valoare atribuită
- 1.295 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.