Atribuită Cumpărare directă

1 "CLINIQUE ACE NI-TI PRO MANUALE ASORTATE 6BUC/CUT Lot/Serie:" Cut 2.00 66.00 132.00 25.08 12 "CK GLUCO CHEX 2% 200G Lot/Serie:" Buc 12.00 20.00 240.00 45.60 15 "CK BLUE ETCH 10ML Lot/Serie:" Buc 10.00 13.00 130.00 24.70 16 "CLINIQUE MICROAPLICATOARE FINE 100 BUC/CUT GALBEN Lot/Serie:" Cut 10.00 10.00 100.00 19.00 17 "ACE SERINGA BRAUN 0.4X25 MM 100 BUC/CUT Lot/Serie:" Cut 10.00 20.00 200.00 38.00 31 "VARIOTIME CHITOS Lot/Serie:" Cut 5.00 130.00 650.00 123.50 37 "CLINIQUE VARFURI ENDO PENTRU CANULE MIXARE GALBENE 50 BUC/PUNGA Lot/Serie:" Pg 5.00 16.00 80.00 15.20 43 "MD BENZI ABRAZIVE INOX 6 MM 12 BUC/CUT Lot/Serie:" Cut 5.00 19.00 95.00 18.05 46 "MD BANDA MATRICE CELULOID 50 BUC/CUT Lot/Serie:" Cut 5.00 4.00 20.00 3.80 51 "3M EXPRESS XT PUTTY SOFT REFILL PACK 36972 Lot/Serie:" Cut 3.00 234.00 702.00 133.38 49 "BUILD-IT FR SYR A2 N32FS Lot/Serie:" Buc 5.00 55.00 275.00 52.25 50 "CK ENDO ASPIRATOR Lot/Serie:" Buc 3.00 10.00 30.00 5.70

Număr anunț
DA26884760
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.924 RON
Valoare atribuită
2.924 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.924 RON

din 2.924 RON estimat