Atribuită Cumpărare directă

PIX PENSAN TRIBALL 10 rosii si 10 albastre, PIX ROUND STIC BIC VARF 1 MM albastre, REZERVA MINA CREION ROTRING 5 buc 0.5 si 5 buc de 0.7 , CREION MECANIC DIAMOND NOKI 5 buc 0.5 si 5 buc de 0.7.

Număr anunț
DA26963685
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Buzau (CUI 9673400)
Furnizor / câștigător
ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI 18119943)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,50 RON
Valoare atribuită
364,50 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,50 RON

din 364,50 RON estimat