Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de produse - pachet materiale electrice, necesare la aprovizionarea Compartimentului Administrativ Gospodaresc din cadrul Primariei Comunei Grumazeti, pentru buna desfasurare a activitatii a departamentului in vederea efectuarii de diverse activitati gospodaresti si reparatii in Comuna Grumazesti, judetul Neamt. Caracteristici pachet materiale electrice, in lei fara TVA, conform referat de necesitate: stecher -1buc*5,88=5,88; banda perforata 17*0.8 – 4 buc*14,29=57,14; BANDA IZOLER COLOR-1 buc*3,36=3,36; copex Q20 (cu fir) -100buc*0,76=75,63; CLEMA METALICA (19-20) – 60buc*0,38=22,69.Total valoare pachet in lei fara TVA = 164,70 lei.
- Număr anunț
- DA26956220
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- CROITORIU V. VASILE-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31258132)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,70 RON
- Valoare atribuită
- 164,70 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.