Atribuită Cumpărare directă

Flexicasco NB cu valabilitatea 01.12.2020-31.01.2021 Informatiile despre autovehicul sunt: FARA DENUMIREA ASIGURATULUI AUTOUTILITARA CU MASA MAX.AUTORIZATA MAI MICA SAU EGALA CU 3,5T MARCA: FORD MODEL : TRANSIT NR. INREGISTRARE: MAI 54572 AN FABRICATIE: 2020 SUMA ASIGURATA: 123.367 Ron PRIMA DE ASIGURARE: 617 RON VANDALISM: DA CIRCULATIA VEHICULULUI IN AFARA DRUMURILOR PUBLICE: DA; PATRUNDEREA VEHICULULUI IN LOCURILE INUNDATE: DA; EXTINDERE TERITORIALA: DA; SERVICE PARTENER: NU CHELTUIELI ADITIONAL: DA

Număr anunț
DA26933480
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
617 RON
Valoare atribuită
617 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

617 RON

din 617 RON estimat