Atribuită
Cumpărare directă
TOTEM LUMINOS PENTRU INTRARE IN LOCALITATE REALIZAT DIN STRUCTURA METALICA DIN OTEL ZINCAT ELECTROLITIC CU FETE DECUPATE CNC DIN ALUMINIU 4 MM PE CARE SE APLICA LITERE VOLUMETRICE DIN PLEXIGLAS TRANSPARENT DE 8 MM PE CARE SE APLICA LITERE DIN PLEXIGLASS DE 2 MM. DIMENSIUNI GABARIT H3.3,L1.3 M SE POATE PRODUCE DUPA PREFERTNTA CLIENTULUI
- Număr anunț
- DA26892104
- Autoritate contractantă
- Comuna Obirsia Closani (Primaria com. Obirsia Closani) (CUI 7536910)
- Furnizor / câștigător
- ORIZONT LINE TRANSPORT S.R.L. (CUI 40434793)
- Cod CPV
- 44212320-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.846,37 RON
- Valoare atribuită
- 80.846,37 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.