Atribuită
Cumpărare directă
Operator Responsabil cu Supravegherea şi Verificarea Tehnică a Instalaţiilor-RSVTI (Cod COR: 311941) - Autorizare Operator RSVTI Modul A. Programul de instruire este avizat de ISCIR, conform prevederilor legale in vigoare (Ordinul 130/2011, Legea 64/2008 republicata). Durata cursului: 2 zile (16 ore). Pretul cursului este de 990 lei/participant – pret final (include 300 lei tarife ISCIR pentru examinarea dosarului cursantului si examenul de atestare). Separat, se achita catre ISCIR 150 lei tarif eliberare autorizatie, la data eliberarii autorizatiei (se factureaza si se incaseaza direct de catre ISCIR). Cursul RSVTI este organizat in perioada 02-03 decembrie 2020, la Bucuresti.
- Număr anunț
- DA26894985
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- A.P.I.E.M. SRL (CUI 35787853)
- Cod CPV
- 80000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990 RON
- Valoare atribuită
- 990 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.