Atribuită Cumpărare directă

Casco pentru auto BV17GHJ BV17GHF BV17GGB BV17GHG BV17GGA BV10WGF BV05WGF BV14WGF BV20WGF BV16WGF BV13WTX BV08YTS BV14YTS BV13WKP

Număr anunț
DA26939315
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
ARPEMIX-CONSULT BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 27585640)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.620,25 RON
Valoare atribuită
5.620,25 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.620,25 RON

din 5.620,25 RON estimat