Atribuită
Cumpărare directă
Sistem audio-video portabil de tip ”Body Worn Camera” NCB-01. Unghi de filmare: 140 grade ./ Procesor: Ambarela H22 Rezoluţie foto: 36 Mp. Rezoluţie video: HD 1440P Leduri infraroşu Night Vision; GPS incorporat Recunoaştere facială de la 20 metri Rezistenţă la apă: IP68 Transmisie in timp real : WIFI Audio: microfon incoporat Timp de inregistrare :10 ore Memorie 64GB Acumulator incorporat (se evita situatie in care se scoate bateria pentru a impiedica, intentionat, camera sa filmeze) Protectie inregistrari cu parola Accesorii Prindere pe imbracaminte Prindere pe centura Incarcator la priza Incarcator auto cablu USB pentru transfer date Explicati : Fisierele stocate in cardul de memorie aferent nu pot fi sterse decat in urma conectarii camerei video prin cablul UBS la un calculator, functia "delete" nefiind prezenta pe acest aparat, lucru ce ofera o siguranta ca inregistrarile nu vor fi modificate. Accesul la inregistrari se face doar de catre utilizatorul ce detine parola de administrator pentru accesul la inregistrari. Functie STANDBY (Asteptare) ce prelungeste durata de utilizare a acumulatorului
- Număr anunț
- DA26910673
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Vaslui (CUI 17090660)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 32330000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.960 RON
- Valoare atribuită
- 8.960 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.