Atribuită Cumpărare directă

Lama de zapada hidraulica pentru buldoexcavator New Holland 2006

Număr anunț
DA26910942
Autoritate contractantă
COMUNA CRIVAT (CUI 19161962)
Furnizor / câștigător
FURNIZORUL MEU SRL (CUI 27602920)
Cod CPV
43313100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.909 RON
Valoare atribuită
10.909 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.909 RON

din 10.909 RON estimat