Atribuită Cumpărare directă

materiale cazarmare

Număr anunț
DA26898122
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44531510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332,96 RON
Valoare atribuită
332,96 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

332,96 RON

din 332,96 RON estimat