Atribuită Cumpărare directă

SoftOne OpEn Value (6 useri) - Cloud /an Module (Serial numbers, Assets, Projects, Contacts, Installations, QlikView, MultiCompany, Run Time Rights)/an Modul Payroll Basic, modul HR Basic

Număr anunț
DA26921578
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL (CUI 37709819)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
48000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.611,25 RON
Valoare atribuită
28.611,25 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.611,25 RON

din 28.611,25 RON estimat