Atribuită Cumpărare directă

BIBLIORAFT 318X285MM, LATIME 80CM 2020 20 5 NIR AUTOCOPY 20 8 BON CONSUM COLECTIV AUTOCOPY 10 4.78 REGISTRU DE CASA AUTOCOPY 10 8 NOTA CONTABILITATE A4 6 5 CAIET A5 80 FILE D+M 20 1.5 CAIET A4 80 FILE 15 3 HARTIE XEROX A4 ABSOLUT, CLASA B, GRAD ALB 98%, A4, 80GR/MP 100 11.5 HARTIE XEROX A3 TOP 500 COLI 80GR/MP, GRAD ALB 98% CLASA B 4 26.5 HARTIE DE SCRIS 4 21 PIX PENSAN MY TECH 0.7MM 100 0.8 PIX PENSAN MY TECH 0.7MM 50 0.8 PIX PENSAN MY TECH 0.7MM 50 0.8 PIX PENSAN MY TECH 0.7MM 30 0.8 PIX PILOT FRIXION 10 8.4 ASCUTITOARE PLASTIC SIMPLA CU CONTAINER SPIN 10 3.5 CREION MECANIC DACO 5 5 CAPSATOR DACO 243 20 5 15 CAPSE 24/6 D.RECT 100 0.5 FLUID CORECTOR PELIKAN 30 3.5 DOSAR INCOPCIAT 1/1 250 0.4 ALONJE 750 0.16 DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII A4 DIVERSE CULORI 550 0.44 FOLIE PROTECTIE CRISTAL N 1000 0.25 BANDA ADEZIVA 24X30 50 0.8 SCOTCH 48X100 20 6 DVD -R TRAXDATA 30 1.25 ACETONA 10 1.3 POST IT 75X75 25 1.25 MINA CREION MECANIC DACO 0.5 15 1 REGISTRU A4 200 FILE 2 11.5 RADIERA MILAN 4020 25 0.8 LIPICI STICK 8G KORES 50 1.75 CREION GRAFIT TRIUNGHIULAR MILAN 60 0.8 REZERVA CUB COLOR 9X9 500COLI/CUB INFOLIAT 30 3.2 MARKER TABLA PILOT 50 5.95 PERMANENT MARKER MILAN 25 2.3 TEXTMARKER PLK 35 2.3 PLIC C6 AUTOADEZIV 200 0.08 CREION 1, 2,3, 4, 5, 6, 8, 10 B 50 0.8 SFOARA CANEPA 5 1.68 PIX GEL UNI SIGNO 30 2.2 PIX STIC BIC 15 1.68 PIC PELICAN 50 2.1 PLIC CD 50 0.08 REZERVA PIX PILOT 30 5

Număr anunț
DA26921532
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CAPITAN AVIATOR MIRCEA T. BAUDULESCU (CUI 4299771)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.484,15 RON
Valoare atribuită
4.484,15 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.484,15 RON

din 4.484,15 RON estimat