Atribuită
Cumpărare directă
Capra profesionala gimnastica - capra/cal gimnastica pentru sarituri pentru uz intensiv; - îmbrăcat în piele; - reglabil în înălțime de la 90 la 130 cm; - compus din 2 picioare monotubulare reglabile în înălțime pe jumătate tip periscop, - partea superioară vopsită, partea inferioară zincată, blocare prin buton ; - secțiunea tubularelor: partea superioară 60x80x3 mm, partea inferioară 70x50x3 mm. 4 capace de cauciuc fără marcaj sunt introduse pe bază, asigura stabilitate. - echipat cu un sistem de transport pe roți și un sistem de fixare a podelei prin intermediul unei centuri cu tensiune cu clichet reglabilă; - Dimensiuni: Lungime = 60cm, Lățimea superioară = 36 cm, Lățimea fundului = 28cm, Înălțime = 36 cm
- Număr anunț
- DA26951771
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 37424000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.067,23 RON
- Valoare atribuită
- 2.067,23 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.