Atribuită Cumpărare directă

Se vor executa lucrari de instalatii electrice pentru obiectivele propuse, conform cerintelor solicitate de autoritatea contractanta.

Număr anunț
DA26951860
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MADARAS (CUI 19259457)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI 16376681)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.213,47 RON
Valoare atribuită
5.213,47 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.213,47 RON

din 5.213,47 RON estimat